סרום המתאים לשיער יבש, עדין ושביר, מונע קצוות מפוצלים ומעניק לשיער הגנה מפני השמש והחום. בעל ריח מעולה, רכות וחיות לא שומני, מתאים לשימוש לפני ואחרי פן או מחליק.הסרום של ביוטופ 911 מוסיף ריח מעולה, ברק, חיות ורכות לשיער וללא שומניות מיותרת, מתאים לשימוש לפני ואחרי פן/מחליק. תכולה: 100 מ”ל


95 


קרא עוד


סרום המתאים לשיער יבש, עדין ושביר, מונע קצוות מפוצלים ומעניק לשיער הגנה מפני השמש והחום. בעל ריח מעולה, רכות וחיות לא שומני, מתאים לשימוש לפני ואחרי פן או מחליק.הסרום של ביוטופ 911 מוסיף ריח מעולה, ברק, חיות ורכות לשיער וללא שומניות מיותרת, מתאים לשימוש לפני ואחרי פן/מחליק.
תכולה: 100 מ”ל

הוראות שימוש:
יש לשאוב 2 לחיצות ולשפשף בין כפות הידיים עד שהסרום מתחמם, למרוח על שיער לח ופזרי בצורה אחידה מאמצע השיער עד לקצוות.
יש לסרק בעדינות כדי להביא לפיזור אחיד, עצבי את השיער כרצונך.

על מותג:
“ביוטופ פרופשיונל ” הוקמה כדי לספק מוצרי שיער מקצועיים שבאמת עובדים. מוצרי השיער של ביוטופ הם שילוב מנצח של חומרי גלם טבעיים, ואיכותיים המופקים בסטנדרטים בינלאומיים עם רמת חומציות מאוזנת ו 100% מים טהורים. כתוצאה מכך המוצרים מזינים את השיער מבפנים, מספקים תוצאות מיידיות ומותירים שיער חזק, בריא, רך ומלא ברק.
המרכיבים מבוססים על צמחיים טבעיים, אינם מכילים פראבנים, ללא חומרים מקציפים, ללא מלחים, SLS SLES כל המוצרים שלנו נבדקו במעבדה, עומדים בתקני איכות מחמירים ובאישור משרד הבריאות.